Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

problem ze skrzynią bieów

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • problem ze skrzynią bieów

    podziękował

  • #2
    problem ze skrzynią bieów

    witam
    potrzebóje szybkiej porady . kupiłem octavie tdi clasic 2006 przebieg 125000km , problem jest w tym ze na wolnych obrotach cos chrobocze , prawdopodobnie w skrzyni.
    [znajomy stwierdził ze padlo łozysko.] , po wcisnieciu spszęgła dzwiek ustaje .
    czy ktos wie jaka jest cena za czesci lub lepiej wymienic całą skrzynie , jak znacie jakis sklep lub szrot to prosze o wiadomosc

    Komentarz


    • #3
      jezeli to łozysko oporowe lub sprzegło to nie trzeba wymieniac skrzyni biegów bo i po co!!

      jezeli chodzi o ceny to z robocizna strzelam ze od 500- 1000 zł w zaleznosci od tego co foaktycznie bedzie przyczyna chrobotania
      ET 13.064 1/4 mili 2009 Octavia Rs I

      ET 13.576 ---->13.3xx---->13.006 1/4 mili Golf I TFSI bY GTO

      Komentarz


      • #4
        czyli najlepiej rozebrac skrzynie i zobaczyc co jest , bo mnie koles nastraszył ze lepiej kupic inną bo łozysk nie dostane podkreslam ze nie mieszkam w polsce a tutaj mozna kupic w sklepie samoch. żarówki, a w servisie cena razy 5

        Komentarz


        • #5
          Zamieszczone przez gryzli
          czyli najlepiej rozebrac skrzynie i zobaczyc co jest , bo mnie koles nastraszył ze lepiej kupic inną bo łozysk nie dostane podkreslam ze nie mieszkam w polsce a tutaj mozna kupic w sklepie samoch. żarówki, a w servisie cena razy 5
          Kolego, koleś jest cymbałem i tyle. Kto da Ci gwarancję, że w nowej skrzyni będzie lux łożysko??
          Dogadaj się z kimś z forum, podaj mu numer i rozmiar łożyska, wpłać pieniądze na konto i czekaj na paczkę z łożyskiem. Jest tu kilku gości co handluje gratami do Octy.

          Komentarz

          POWRÓT NA GÓRĘ
          Pracuję...
          X